Spotkanie z Panem Krzysztofem Kaczmarkiem.

W sobote 12 października 2024 r.

gościliśmy w Naszej Szkole Pana Krzysztofa Kaczmarka.

Krzysztof Kaczmarek jest reżyserem i aktorem, dyrektor Teatru Zwierciadło w Łodzi, pomysłodawca Warsztatów Teatralnych "Krzysztofki".

Człowiek niezwykle utalentowany, bystry i spokojny.

Świetnie dogaduje się z dziećmi, czego byliśmy świadkami.

Jego ambicja, otwartość i pomysłowość umożliwiają dzieciom rozwój i zgranie zespołowe.

Dziękujemy bardzo Księdzu Marianowi za możliwość spotkania z tak wybitną postacią.

Uczniowie wspólnie zapoznali się i ułożyli Kodeks Klasowy obowiązujący w klasie, który będzie obowiązywał przez cały rok szkolny.

Kodeks klasowy

Grupa 2.

Dziękujemy za Waszą mądrość i cierpliwość. Niech każdy dzień w szkole będzie pełen radości i satysfakcji. Życzymy Wam siły i energii do dalszego dzielenia się wiedzą.

Święto Edukacji Narodowej